Trafik sigortasında çekici hizmeti var mı? Limiti ne?

Trafik sigortası poliçelerinde bazı sigorta şirketleri çekici hizmetini ek yardım hizmeti olarak sunuyor. Bu hizmet aracınızın yolda kalması veya kaza sonucu hareket edemez hale gelmesi durumunda çekici desteği sağlar.

Çekici hizmetinin limitleri sigorta şirketinin belirlediği ve poliçede belirtilen şartlara göre değişir. Bu limitler çekici hizmetinin kullanılabilirliğini ve kullanım sıklığını belirler.

Trafik sigortasında çekici hizmeti var mı? Limiti ne?

Eğer trafik sigortanızda çekici hizmeti bulunmuyorsa alternatif olarak yol yardımı ve mini onarım gibi hizmetleri içeren ekonomik mini paket ürünler sunan sigorta şirketleri de bulunuyor. Oldukça uygun fiyatlara alınabilecek bu paketler araç sahiplerine yolda kalmaları durumunda destek sağlar.

Kasko poliçelerinin pek çoğunda bulunan çekici ve mini onarım hizmetlerine sahip olamayan yani bir kasko poliçesi satın alamayan sürücüler için yıllık 200 TL’den başlayan primlerle çekici ve mini onarım hizmetine sahip olmalarını sağlayacak trafik sigortası ürünleri mevcut.

Hemen Teklif Al
Çiğdem Özdoğan
Çiğdem Özdoğan

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olduktan sonra, 2002 yılından bu yana Sigorta sektöründe farklı yöneticilik kademelerinde görev aldı. Bugüne kadar sigorta şirketlerinin Genel Müdürlük kadrolarında Satış, Acente Yönetim, Eğitim & Kalite, Digital Pazarlama ve Çağrı merkezi alanlarında uzmanlığını geliştiren Çiğdem, Wingie Enuygun Grup bünyesinde Sigorta Direktörü olarak görev alıyor. Çiğdem, Enuygun Sigorta’nın temsilciliğini yaptığı sigorta şirketleri ile ilişkilerini de yürüterek, Enuygun Sigorta'nın insurtech yöntemlerini daha yoğun kullandığı ve müşterilerine en iyi sigorta deneyimini yaşattığı sürekli gelişen ve büyüyen bir organizasyon yaratmayı hedefliyor.

Yorum Yap