Online Seyahat Sağlık Sigortası Satın Al

Poliçenizi satın almak için hemen arayın!

0850 433 25 25
/
/
/
/

 Seyahat poliçe tarihinizi gidiş uçuşundan 1 (bir) gün önce, dönüş uçuşunuzdan 1 (bir) gün sonra olacak şekilde seçmeniz gerekir.

 Seyahat Sağlık Sigortası poliçesi, yurt dışına seyahat edecek yolcular için Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanır ve gönderilir.

 Yurt dışı seyahat sigortası satın alımı sırasında sigortalının Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bulunması gerekir. Aksi takdirde teminatlar geçersiz olur.

*Doldurulması zorunlu alanlar.
x

Türkiye’nin Önde Gelen 13+ Seyahat Sağlık Sigortası Markasıyla Çalışıyoruz

10 Ağustos 2023 tarihi itibarı ile anlaşmalı sağlayıcı sayısıdır. Kullanım koşulları geçerlidir.

Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları

Gün Sayısı

Avrupa Ülkeleri

Tüm Dünya

1-8 Gün

235 TL

307 TL

9-16 Gün

323 TL

406 TL

30 Gün

473 TL

673 TL

60 Gün

611 TL

1277 TL

90 Gün

1082 TL

1281 TL

Tabloda yer alan seyahat sağlık sigortası fiyatları, enuygunsigorta.com'da o gün içerisinde "Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası" için verilen tekliflerin ortalamasıdır. Teklifler 70 yaş üzeri sigortalılar için değişebilir.

Seyahat Sağlık Sigortası Teminatları ve Limitleri

Teminatlar
Standart Ürün Teminat Tutarları
Tedavi ve Cenaze Nakli
30.000 Euro
Yaralanma veya Hastalık Nedeniyle Yurt Dışında Konaklama Süresinin Uzaması
2.000 Euro
ATM Safe
1.000 TL
Covid-19 Nedeni ile Konaklama Süresinin Uzaması
2.000 Euro (Max. 14 Gün)
Tabloda yer alan teminat bilgileri yalnızca enuygunsigorta.com üzerinden sunulan "Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası" için geçerlidir. Diğer poliçelerin teminat kapsamını teklif sürecinde ayrıntılı görüntüleyebilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Kaza ve ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları

Yurtdışında beklenmedik bir rahatsızlık veya kaza durumlarında doktor, hastane gibi sağlık giderleriniz 30.000 € limit ile güvence altına alınır.

Sağlık nakli

Yurtdışında beklenmedik bir rahatsızlık veya kaza durumunda tıbbi durumuna en uygun nakil aracıyla, en yakın sağlık kurum ve/veya kuruluşuna ulaşım organizasyonu yapılır.

Cenaze nakli

Vefat durumunda naaşın en uygun koşullarda ve mümkün olan en kısa sürede talep edilen yere ulaşmasını sağlayacak şekilde cenazenin naklini organize eder.

Sigortalının taburcu olduktan sonra ikametgâh adresine nakli

Sigortalının havayolunda bagaj kaybı söz konusu ise bu ekonomik kayıp içinde poliçe limitleri dahilinde güvence sağlanmaktadır.

Hicret Çağlar

Seyahat Sağlık Sigortaları Uzmanımız diyor ki:

"Seyahat Sağlık Sigortası ile yurt dışı seyahatinizde karşılaşabileceğiniz sağlık sorunlarını 30 bin euro kapsam ve en uygun fiyat ile korumaya alın, siz seyahatinizin keyfini çıkartın.

Seyahat sağlık sigortası yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerinizde sizi beklenmedik sağlık risklerine karşı güvence altına alan,ayrıca seyahatlerinizde yaşanabilecek hastalık sebebi ile seyahatin uzaması ve ek konaklama gibi olumsuz durumlara karşı da destek sağlayan bir korumadır.

Yurtdışı seyahat sağlık sigortasında beklenmedik rahatsızlıklar için 30 bin euro ile sağlık güvencesi sağlayan vize işlemleriniz için de gerekli olan bu güvenceye dilerseniz daha üst limit ve bagaj kaybı teminatı gibi ek kapsamlar ile de oldukça ekonomik primlerle sahip olabilirsiniz."

Hicret Çağlar, Seyahat Sağlık Sigortası Uzmanı

Diğer Seyahat Sağlık Sigortası Poliçeleri

İhtiyacınıza yönelik diğer seyahat sağlık sigortası poliçeleri için 0850 433 25 25’ten Enuygun’u arayarak uzman sigorta danışmanlarımızla doğrudan görüşerek hizmet alın.

Incoming Seyahat Sigortası

Incoming Seyahat Sağlık Sigortası, ülkemize turistik veya iş amaçlı ziyarette bulunan yabancı uyruklu bireyler için özel olarak tasarlanmış bir seyahat sağlık sigortasıdır. Acil müdahale veya kaza durumlarında oluşabilecek sağlık giderlerini etkili bir şekilde teminat altına alır. Poliçe kapsamında sunulan 30.000 Euro teminat bedeliyle, sağlık güvencesini sağlar. Pasaport numarası ile kolayca düzenlenebilen bu sigorta, seyahatlerini güvenli ve huzurlu bir deneyim haline getirmek isteyen kişilere özel bir koruma sunar.

Çalışma Vizesi Seyahat Sigortası

Çalışan Seyahat Sağlık Sigortası, yurt dışında çalışma vizesi alacak bireylerin ihtiyaçlarına özel bir seyahat sigortasıdır. 30.000 Euro teminat ile sunulan poliçe, diğer standart seyahat sağlık sigortalarından farklı olarak 92 günlük kısıtlamaya tabi değildir. Bu özelliği sayesinde, poliçenin başlangıç tarihinden bitiş tarihine kadar olan süre boyunca ülkeye giriş-çıkış gözetmeksizin güvence sağlar. Başvuruların geçerliliği adına poliçe üzerinde "çalışan seyahat sağlık sigortası" ibaresinin bulunması gerekir.

Öğrenci Seyahat Sigortası

Öğrenci Seyahat Sağlık Sigortası, lisans, yüksek lisans, dil eğitimi veya meslek eğitimi gibi eğitim amaçlı vize başvurusu yapacak kişiler için özel olarak tasarlanmış bir seyahat sigortasıdır. Poliçede, standart seyahat sağlık sigortalarındaki gibi 92 günlük kısıtlama bulunmaz; başlangıç tarihinden bitiş tarihine kadar olan süre boyunca sigortalıyı korur.

İsteğe Bağlı Seyahat Sağlık Sigortası Ek Teminatlar

Eğer isterseniz seyahat sağlık sigortanıza ek teminatlar satın alabilirsiniz. 0850 433 25 25’ten Enuygun’u arayarak ek teminatlar hakkında uzman sigorta danışmanlarımızla doğrudan görüşerek hizmet alın.
Bagaj Kaybı
Bagaj Kaybı ek teminatıyla seyahatinizi güvence altına alın! Tarifeli havayolu uçuşlarında bagajınız; kaybolması, çalınması veya zarar görmesi durumunda havayolu tarafından belirlenen süre içinde bulunmazsa, kayıp, çalınma veya zarar raporu ile talep edilen limit(100 Euro) dahilinde ödeme garantisi sunuluyor!
Tedavi Nedeni ile Ülkeye Nakil
Seyahatinizde olası bir sağlık sorunuyla karşılaştığınızda, Tedavi Nedeniyle Ülkeye Nakil ek teminatı devreye girer. Poliçe kapsamında yatarak tedaviniz sona erdiğinde ve seyahate devam edemeyeceğinizde, doktor raporu ile onaylandığında en uygun taşıma aracıyla daimi ikametgaha nakliniz poliçe kapsamında karşılanır.
Seyahatin Gecikmesi
Seyahatinizde oluşabilecek gecikmelere karşı kendinizi güvence altına alın! Kötü hava koşulları veya taşıyıcının arızası gibi durumlar neticesinde kalkış saatinden itibaren en fazla 10 saat'e kadar ve ilk ilk 4 saatte yapılacak zaruri harcamalar, poliçe limiti (300 Euro) dahilinde sigortalıya ödenir. Gecikmeyi bildiren yazı ve fatura ile başvurunuzu tamamlayarak siz de olası gecikme durumlarınızı güvence altına alabilirsiniz!
Seyahat İptali
Seyahat İptali ek teminatıyla seyahatinizi güvence altına alın! Ölüm, hastaneye yatış, birinci derece yakın kaybı, ikametgah hırsızlığı, doğal afet veya terör olayları gibi durumlar seyahat iptali kapsamınızda! Belirlenen limit (1000 Euro) dahilinde ödeme garantisiyle seyahatinizi koruma altına alabilirsiniz.
Acil Diş Tedavisi
Acının dindirilmesine ilişkin yapılan basit dolgu, geçici dolgu, protezlerin ve takma dişlerin tekrar işlev görmelerine yönelik onarım işlemleri dahil olmak üzere tıbbi tedavi kapsamında güvencedesiniz!

Seyahat Sağlık Sigortamı Neden Enuygun'dan Almalıyım?

Sayısız Seçenek

İhtiyacınıza en uygun sigorta tekliflerini farklı sigorta firmalarından sizin için hazırlıyoruz. Karşılaştırın sigortanızı alırken daha düşük prim ödeyin, kazançlı çıkın.

En Uygun Poliçe

Doğru teminatlarla ve avantajlı fiyatlarla üstelik taksitli ödeme imkanı ile poliçenizi ister online ister telefonda satın alın. Poliçenizi anında emailinize ve ücretsiz adresinize gönderelim.

Hızlı ve kolay

Tek yapmanız gereken istenen bilgileri kısa forma girmek. Sigorta firmaları size özel teklifleri anında gösterebilir ya da sigorta yetkililerimiz size özel hazırlanmış farklı tekliflerle sizi arar.

Uzman Danışmanlar

0850 433 25 25’ten Enuygun’u arayın. Poliçeleriniz ile ilgili tüm konularda sigorta danışmanlarımızla doğrudan görüşerek hizmet alın.

Seyahat Sigortası AlSeyahat Sigortası Al