Zurich Sigorta poliçenizi satın almak için hemen arayın!

0850 433 25 25

En uygun fiyatlı Zorunlu Trafik Sigortası tekliflerini görün, poliçenizi hemen satın alın.

Her araç sahibinin yaptırması zorunlu olan Zorunlu Trafik Sigortası için hemen şimdi en uygun fiyatlı teklifleri alın, trafiğe güvenle çıkın!

En uygun fiyatlı Kasko tekliflerini görün, poliçenizi hemen satın alın.

Hemen şimdi en uygun fiyatlı kasko tekliflerini alın, aracınız güvencesiz kalmasın.

Sağlık Sigortası için sigorta yaptıracak kişiye dair birkaç bilgiye ihtiyacımız var.
*Doldurulması zorunlu alanlar.
Konut Sigortası için tapu sahibine dair birkaç bilgiye ihtiyacımız var.
*Doldurulması zorunlu alanlar.

Zurich Sigorta Hakkında

Tüm dünyada 215'ten fazla ülkede ve bölgede faaliyette olan Zurich Sigorta Grubu, Türkiye’de Zurich Sigorta olarak 2008 yılından bu yana hizmet veriyor. Zurich Grubu, küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüne sahip, lider bir sigorta şirketi. Şirket, dünya genelinde yaklaşık 55 bin çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir yelpaze sunuyor. Zurich’in müşterileri arasında bireyler, küçük iş yerleri ile orta ve büyük ölçekli işletmeler, çok uluslu şirketler yer alıyor. 1872’de kurulmuş olan Zurich Sigorta Grubu’nun genel merkezi Zürih, İsviçre’de bulunuyor. Zurich Sigorta Grubu Ltd (ZURN) Holding Şirketi, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote ediliyor ve OTCQX’te işlem gören birinci düzey American Depositary Receipt programına (ZURVY) dahil.

Zurich Sigorta, 2008 yılında TEB Sigorta’yı satın alarak girdiği Türkiye pazarında, yaklaşık 1 milyar prim üretimi ve 1 milyona yakın müşterisiyle Türkiye Bankasürans piyasasının liderlerinden biri. Yaklaşık 800 banka şubesi, 350'ye yakın acente ve broker aracılığı ile bireysel ve kurumsal müşterilerine Yangın, Kaza, Sağlık, Oto, Mühendislik ve Nakliyat gibi alanlarda sigorta ürün ve hizmetleri sunuyor. 140 yılı aşkın süredir uluslararası pazarlarda elde ettiği bilgi birikimini Türkiye’nin yerel ihtiyaçları ile harmanlayan çözümler üretirken, müşterilerini her zaman hizmet anlayışının merkezinde tutuyor. Müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturduğu sürdürülebilir büyüme stratejisi doğrultusunda müşterilerinin farklı gereksinimlerine yönelik yenilikçi ürün ve hizmetlerini sunarken, ihtiyaç duydukları her an onların yanında oluyor.

Firma Künyesi

Firma Merkezi:İstanbul

Kuruluş Tarihi:2008

Tel No:0850 250 7500

Sigorta Rehberi