Dask sorgulama nasıl yapılır?

DASK sorgulama işlemi online olarak kolaylıkla gerçekleştirilebilir. DASK sorgulaması yaparak poliçenizin geçerliliğini ve teminat bilgilerini öğrenebilirsiniz. DASK sorgulama işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Öncelikle Enuygun Sigorta'nın DASK sayfasını ziyaret edin.

Eğer Enuygun Sigorta sayfası üzerinden satın aldığınız poliçenizi sorgulamak istiyorsanız açılan sayfada “Mevcut Poliçemi Yenilemek İstiyorum” sekmesini tıklayın.

Tapu sahibine ait T.C. Kimlik Numarası ve DASK poliçe numarası gibi gerekli bilgileri girin.

"Sorgula" butonuna tıklayarak sorgulama işlemini başlatın.

Dask sorgulama nasıl yapılır?

Eğer yeni poliçe satın almak istiyorsanız

Enuygun Sigorta'nın Dask sayfasından “Yeni Poliçe Yaptırmak İstiyorum” sekmesini tıklayın.

Tapu sahibine ait T.C. Kimlik Numarası, Adres bilgileri ve bina kat ile yapı türünü girin.

Sorgulama işlemi tamamlandığında poliçenizle ilgili geçerlilik ve teminat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İşlemlerinizi Doğal Afet Sigortaları Kurumu’nun sayfasından da yapabilirsiniz.

Eğer DASK poliçenizle ilgili bir sorun ya da eksiklik tespit ederseniz en kısa sürede iletişime geçerek durumu düzelttirmeniz önemli. Bu sayede olası bir doğal afet durumunda güvencenizin devam ettiğinden emin olabilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Çiğdem Özdoğan
Çiğdem Özdoğan

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olduktan sonra, 2002 yılından bu yana Sigorta sektöründe farklı yöneticilik kademelerinde görev aldı. Bugüne kadar sigorta şirketlerinin Genel Müdürlük kadrolarında Satış, Acente Yönetim, Eğitim & Kalite, Digital Pazarlama ve Çağrı merkezi alanlarında uzmanlığını geliştiren Çiğdem, Wingie Enuygun Grup bünyesinde Sigorta Direktörü olarak görev alıyor. Çiğdem, Enuygun Sigorta’nın temsilciliğini yaptığı sigorta şirketleri ile ilişkilerini de yürüterek, Enuygun Sigorta'nın insurtech yöntemlerini daha yoğun kullandığı ve müşterilerine en iyi sigorta deneyimini yaşattığı sürekli gelişen ve büyüyen bir organizasyon yaratmayı hedefliyor.

Yorum Yap