Mini Onarım nedir, neleri kapsar?

Kasko poliçelerinin hemen hemen hepsinde bulunan bu teminat, çoğu sigorta şirketi tarafından Sigorta Bilgi Merkezi ortak veri tabanına yansıtılmayan, hasar dosyası açılmayan ufak hasar türleridir.
Bazı şirketler, hasarın mini onarım kapsamına girme koşulu için belirli santimetre veya onarım adet sınırları belirlemiş iken bazı sigorta şirketleri ise ilgili hasar onarımının tutarı için limit belirlemiştir. Araçlarımızın başına sık sık gelebilen ufak çizikler, kaporta göçükleri, boya hasarları mini onarım kapsamında onarılabilir.
Hemen Teklif Al
Çiğdem Özdoğan
Çiğdem Özdoğan

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olduktan sonra, 2002 yılından bu yana Sigorta sektöründe farklı yöneticilik kademelerinde görev aldı. Bugüne kadar sigorta şirketlerinin Genel Müdürlük kadrolarında Satış, Acente Yönetim, Eğitim & Kalite, Digital Pazarlama ve Çağrı merkezi alanlarında uzmanlığını geliştiren Çiğdem, Wingie Enuygun Grup bünyesinde Sigorta Direktörü olarak görev alıyor. Çiğdem, Enuygun Sigorta’nın temsilciliğini yaptığı sigorta şirketleri ile ilişkilerini de yürüterek, Enuygun Sigorta'nın insurtech yöntemlerini daha yoğun kullandığı ve müşterilerine en iyi sigorta deneyimini yaşattığı sürekli gelişen ve büyüyen bir organizasyon yaratmayı hedefliyor.

Yorum Yap