Seyahat sağlık sigortası nedir?

Seyahat Sağlık Sigortası ister turistik ister iş amaçlı fark etmeksizin seyahatiniz süresince sizi kötü sürprizlere karşı güvence altına alan poliçe türüdür. Seyahat sağlık sigortaları yurt içi seyahat sağlık sigortaları ve yurt dışı seyahat sağlık sigortaları olarak temelde ikiye ayrılabilir.

Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası, vize istenen ülkelere gidiş için vize onayı amaçlı gerekli belgeler arasında olmakla beraber seyahatiniz esnasındaki beklenmedik tedavi masrafı giderleriniz için size destek olmayı amaçlar.

 

Hemen Teklif Al
Çiğdem Özdoğan
Çiğdem Özdoğan

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olduktan sonra, 2002 yılından bu yana Sigorta sektöründe farklı yöneticilik kademelerinde görev aldı. Bugüne kadar sigorta şirketlerinin Genel Müdürlük kadrolarında Satış, Acente Yönetim, Eğitim & Kalite, Digital Pazarlama ve Çağrı merkezi alanlarında uzmanlığını geliştiren Çiğdem, Wingie Enuygun Grup bünyesinde Sigorta Direktörü olarak görev alıyor. Çiğdem, Enuygun Sigorta’nın temsilciliğini yaptığı sigorta şirketleri ile ilişkilerini de yürüterek, Enuygun Sigorta'nın insurtech yöntemlerini daha yoğun kullandığı ve müşterilerine en iyi sigorta deneyimini yaşattığı sürekli gelişen ve büyüyen bir organizasyon yaratmayı hedefliyor.

Yorum Yap