30000 euro teminatlı seyahat sağlık sigortası ne demek?

Bu sigorta yurtdışı seyahat sigortasını ifade etmektedir.Yurt dışı seyahat sigortası seyahat için vize istenen ülkelerin vize onay işlemleri esnasında istenen bir poliçe türüdür. Bu poliçe olmadan vize onayı verilmemektedir. Poliçe yurtdışında seyahat esnasında sigortalı kişinin başına gelebilecek beklenmedik bir hastalık veya kaza durumlarına karşı sağlık giderleri için güvence sağlayan sigorta türüdür. Bu poliçelerde sağlık giderleri limiti 30.000 euro ya kadar karşılanmaktadır.

Peki, 30.000 euro teminatlı seyahat sağlık sigortası fiyatı nedir?

Poliçenin salgın hastalık dahil veya hariç olmasına göre primi değişmekle beraber, örneğin seyahat edilecek ülke Shengen bölgesi ve seyahat süresi bir hafta için salgın hastalık kapsamlı 5 €’dan başlayan primlerle bu poliçeye sahip olabilirsiniz. Seyahatin süresi uzadıkça primleri de artış gösterecektir.

Hemen Teklif Al
Çiğdem Özdoğan
Çiğdem Özdoğan

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olduktan sonra, 2002 yılından bu yana Sigorta sektöründe farklı yöneticilik kademelerinde görev aldı. Bugüne kadar sigorta şirketlerinin Genel Müdürlük kadrolarında Satış, Acente Yönetim, Eğitim & Kalite, Digital Pazarlama ve Çağrı merkezi alanlarında uzmanlığını geliştiren Çiğdem, Wingie Enuygun Grup bünyesinde Sigorta Direktörü olarak görev alıyor. Çiğdem, Enuygun Sigorta’nın temsilciliğini yaptığı sigorta şirketleri ile ilişkilerini de yürüterek, Enuygun Sigorta'nın insurtech yöntemlerini daha yoğun kullandığı ve müşterilerine en iyi sigorta deneyimini yaşattığı sürekli gelişen ve büyüyen bir organizasyon yaratmayı hedefliyor.

Yorum Yap