Poliçenizi satın almak için hemen arayın!

0850 433 25 250850 433 25 25

Fiat Kasko ve Trafik Sigortası Teklif İsteyin

Fiat arabanız için kasko ve trafik sigortasında
en uygun teklifi alın

Kasko Teklifi İste Trafik Sigortası Teklifi İste 
Check icon

Kasko yaptıranların %50’si 500 liraya kadar daha ucuza yaptırabileceklerinden habersiz.

Check icon

Enuygunsigorta.com’da önde gelen sigorta şirketlerinden size en uygun olandan kolayca teklif alın.

Check icon

Bizim müşterilerimiz, tanıdıklarını da bize yönlendiriyorlar, ve bununla gurur duyuyoruz!

En iyi teklifleri sunabilmek için çalıştığımız firmalar


Fiat ilk olarak 1899 yılında İtalya’nın Torino kentinde kurulmuştur. 1950’li yıllarda ise milyonlarca küçük Fiat modellerinin üretimi yapıldı ve Fiat bir kitle malı haline dönüştü. İtalyan ekonomisinin mucizevi sembolü olan Fiat otomobillerinin, 1969 yılında Koç grubu tarafından Türkiye’de üretilmesine karar verildi ve Türk Otomobil Fabrikası yani kısa adıyla TOFAŞ kuruldu. Tofaş 1971 yılında ilk üretimine başladı.

Türkiye’de üretim sürecinin ardından ülkemizde en çok kullanılan otomobil markası haline geldi. Öyle ki 80’li yıllarda İstanbul’da kurulan daha sonraları Bursa’ya taşınan fabrikadan araçlar çıkmadan önce sıraya girelerek satın alınıyordu. Şimdilerde 1 milyon metrekare alanda üretimi gerçekleşen ve 5 bin kişinin çalıştığı Tofaş fabrikaları artık yurtdışına da otomobil ithal etmeye başladı.

Kartal, Doğan, Şahin gibi Türk isimlerinin yer aldığı modelleriyle uzun yıllar kullandığımız bu araçlar artık üretilmiyor. Türkiye’de Fiat’ın Panda, Fiat 500, Grande Punto, Punto Evo, Bravo, Linea, Albea Sole, Palio Sole, Fiorino, Doblo, Scudo, Ducato, Croma, Siena, Stillo gibi modelleri satılıyor.

Aracınızın marka, model ve model yılı bilgilerini girerek kasko değerini görmek için Kasko Değer Listesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.